İLETİŞİM

+90 507 397 95 70

e-Mail GÖNDER

info@vbtglobaltour.com

Neredeyiz?

Muratpaşa / ANTALYA

Kaş Transfer

Proposal form

Güvenilir işlemlerimiz çerçevesinde vip modelleri kapsayan araçlarımız ile sizleri havalimanında ya da diğer merkezlerde mağdur etmeden hizmet veriyoruz. Geniş iç tasarımlı araçlarımızı kullanan şoförlerimiz ile saat farkı olmaksızın istediğiniz alana ulaşabilirsiniz. Antalya Kaş vip transfer alanında tam bir kadroya sahip firmamız; eğitim, ehliyet ve araç bakımı gibi işlemlere önem vermektedir.

Talepleriniz kapsamında vip araçlarımız ile havalimanından alıp, dilediğiniz otel adresine kadar güvence sağlıyoruz. Vip araçlarımız ile tam zamanlı olarak hizmet veren firmamız şoförleri Antalya Kaş transfer faaliyetlerinizi gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. Firmamız alanında profesyonel olmakla birlikte daima kısa vakitte ve güvenilir ulaşım imkanları sunmaktadır.

En İdeal Uygulamalar ile Antalya Kaş Transferi Sunuyoruz
Kurumsal hizmet anlayışıyla en ideal uygulamaları yapan firmamız; araç size ulaşmadan farlı taleplerde bulunmamaktadır. Memnuniyetinizi benimseyerek; Antalya havalimanı Kaş transfer işlemlerinizi en iyi şoförlerimizle yapabilirsiniz. Seyahatleriniz sırasında sizlere kesinlikle problem yaşatmadan hizmet veriyoruz.

Tüm araç olanaklarımız ile kesintisiz merkeze ulaşım imkanını kalite güvencemiz ile sağlıyoruz. Kaş havalimanı transfer işleminiz de sizleri otel önünden ya da bulunduğunuz noktadan alıp, havalimanı lokasyonuna götürüyoruz. Bundan dolayı tatil, iş ve benzeri seyahatlerinizde firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Kaş transfer hizmetimiz içinde firmamızı 7/24 telefon numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ek ücretler ödemeden ve yalnızca araçların kullanımı esnasında Side’ye, Kemer’e ulaştığınızda ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu konuda firmamızı seçerek; uygun ve ekonomik hizmet çerçevemizden yararlanabilirsiniz.

5/5 (1 Review)

Teklif Formu